Genç Akademi Eğitim Kurumları 2001 senesinden bu yana akademik kariyer için çıktığınız yolda Size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Sizi branşlarında uzman, deneyimli bir kadro ile karşılıyoruz.

Amaçlarınıza ulaşmaya çalışırken beklentilerinizi karşılayacak kursu seçmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Genç Akademi Eğitim Kurumları olarak akademik ve bilimsel eğitime verdiğimiz değer, eğitim kalitemizin ve ilkelerimizin her şeyden önce geldiği bilinci ana düşünce eksenimizi oluşturmaktadır. 

Öğrenci merkezli eğitim yapmayı, öğrenme sürecine uygun programlar geliştirmeyi ve öğrencileri başarılı kılmayı hedef olarak belirlemiş profesyonel bir ekibiz. Genç Akademi Eğitim Kurumları sizlere çağdaş, özgün ve yeniliğe açık bir eğitim anlayışının tüm ayrıcalıklarını yaşatacaktır.

Kadromuz:

Öğretmenlerimiz; yıllardır birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımız olup, sınav mantığına uygun ders anlatmaktadırlar. Aynı zamanda soru yazma konusunda deneyimli bir ekiptir. Genç Akademi Eğitim Kurumlarında; öğrenimi etkin kılmak amacıyla öğrenci merkezli öğretim yapılmaktadır.

Misyonumuz:

Çağdaş ve yenilikçi değerleri benimsemek ve eğitim yapılandırmasını bu değerler üzerine kurmak, bilgiler arasında transfer yapabilmeyi ve her öğrencinin kişisel yetenekleri doğrultusunda başarıya odaklanmasını sağlamaktır.

Neden Biz?

  • Pratik soru çözümleri,
  • Ödev takipleri,
  • Deneme sınavları ile pratik kazanma,
  • İsabetli soru tahminleri,
  • Bol deneme sınavı ile pratik kazandırma,